Yönetim

İdari ve Mali İşler Müdürü

Mehmet_Guven_imim.jpg 
 
Mustafa GÜVEN
İdari Mali İşler Müdürü

            1983 yılında Konya İli Kadınhanı ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul, Ortaokul ve Liseyi  (S.M.L.) Kadınhanı'nda okudu. Gazi Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Atatürk Üniversitesi Adalet , Anadolu Üniversitesi İşletme (lisans) ve Sağlık Yönetimi (lisans) bölümleri mezunudur. Halen Uludağ Üniversitesinde lisans eğitimine devam etmektedir.

            2004 yılında Konya Yunak Devlet Hastanesi’nde göreve başladı. 2009 yılına kadar bu hastanede; Ayniyat, Eczane, Tıbbi Sarf,  Kalite, Hasta Hakları, Ek Ödeme, Faturalama, Tahakkuk gibi birimlerde çalışarak bir çok birimin sorumluluğunu yürüttü. Eşinin görev yeri değişikliği sebebiyle 2009 yılında Yozgat Sarıkaya Devlet Hastanesi Satınalma Birimine atandı daha sonra 2011 yılından 2013 yılına kadar  Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Biriminde çalıştı. 2013-2016 yılları arasında Konya İl Sağlık Müdürlüğünde Satınalma Birim Sorumlusu olarak görev yaptı.

          2016 yılında  TUSEB-Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı kurucu ekipte İdari Mali İşler sorumlusu olarak görev yaptı.2017-2019 yıllarında Sağlık Bakanlığı-TUSEB Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı olarak görev yaptı. 2019 yılında eşinin görev yeri değişikliği nedeniyle Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Mali Hizmetler Birimi (Satınalma) birimine atanmıştır. Orta derecede İngilizce, bilmekte olup 21/04/2021 tarihinden itibaren Hastanemiz İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 (iki) çocuk babasıdır.


15 Eylül 2023